Privítanie prvákov
Pasovanie prvákov
Európsky týždeň športu
Turnaj vo florbale a v tenise
Integrácia
Maskot - projekt ŠKD
Žiacky parlament - 1. stretnutie
Carnuntum
Deň jazykov 7. ročník
Valaská Belá, Čičmany
Európsky deň jazykov 8. a 9. ročník
Európsky deň jazykov 1. ročník
Európsky deň jazykov 2. ročník
Európsky deň jazykov 5. ročník
Európsky deň jazykov 6. ročník
Poznávací krúžok
Futbalový zápas II. ročník
Športujeme s babím letom - 3. roč.
Plavecký výcvik
Halloween párty 3.C
Gaštankové písanie
Zábavná Olympiáda 1.A a 1.D
Športové popoludnie 2. ročníky
Tvorivé dielne - ŠKD
Halloween párty 2.B
Halloween párty 4.B - ovocný deň
Zážitková hodina so spisovateľkou
Múzeum bábok
Tvorba denníka
Športový deň - 4. ročníky
Halloween párty 2.D
CODE WEEK
BIB 2015
Proti prúdu
Beseda v knižnici - Pavol Dobšinský
Výstava - Ľudovít Štúr
Halloween párty 3.D
Ľudovít Štúr
Hodina s rodičmi
Výstava - Titanic
Zelená škola I. stretnutie
Zelená škola II. stretnutie
Jesenný náučný chodník
Výstava "Hľadá sa najstaršia kniha"
Šarkan zdravia
Tradičné remeslá Malokarpatského regiónu 3.D a 3.A
EKO - Vzduško
Prírodovedné múzeum Viedeň
EKO - V kráľovstve bobra
Eko - Svet lúk a pasienok
Návšteva NR SR
Projekt - Deti a architektúra
EKO - Bocian biely
Zelená škola - odpad
Vianočný Schlosshof
Poznávací krúžok 2
Poznávací krúžok 3
Farebná cesta časom
Rovesnícke vzdelávanie
Šaliansky Maťko
Besiedka 4.B
Mikuláš
Besiedka 2.B
EKO - súťaž MAKEDO
Rovesnícke vzdelávanie I. stupeň
Návšteva domu seniorov
Vianočná hviezdička - tvorivá dielnička
Namaľuj si svoju rozprávku
Poznávací krúžok (4)
Karneval 4.A
Karneval 1.A, 1.B, 1.C, 1.D
Fašiangová zábava 2.B
Karneval 3.C
ÚĽUV 3.C
Vianočná burza darčekov našich žiakov
Valentín
Projekt - Deti pre deti
Poznávací krúžok (5)
Ukážka Wrestlingu
Svetový deň behu
Krst knihy Heviera
Vianočná Bibiana
Divadelné predstavenie 2.C a 2.A
Benátsky karneval 2.C a 2.A
Návšteva domova seniorov 2.C
Poznávací krúžok (6)
Krpáčovo - Lyžiarsky výcvikový kurz 2016
Moje práva
Zelená škola III. stretnutie
Zelená škola IV. stretnutie
Bibiana - výstava a divadlo /1.A a 1.D/
Beseda PLAMIENOK
VITAJ JAR - tvorivá dielnička
Vynášanie Moreny
EKO program Daphne
Filmový kabinet deťom - Mimi a Líza
Svetový deň vody
Deň knihy
Návšteva baníckeho mestečka
Slávik 2016
Zápis 2016
Testovanie 9 - 2016
Deň nemeckého jazyka
Svetový deň vody - 1. ročník
EKO - Ako sa vodí vode
Deň Zeme
Pikopretek
Apríl - Mesiac lesov
Poznávací krúžok (7)
Jazykovo-plavecký tábor
Deň narcisov ŽP
Zelená škola V. stretnutie
Ružinovský idol 2016
Trvalé bydlisko Zem
Poznávací krúžok (8)
Návšteva ZOO - 1.A a 1.D
Tulipány Deň matiek 2.A
Návšteva MŠ - Srdiečko
Zber papierov a vrchnákov
Futbalový zápas IV. ročník
Futvalový zápas II. ročník
Návšteva klubu seniorov
Výlet - Rakúsko 5.A a 5.B
Po stopách Habsburgovcov a návšteva zámku Schönbrunn
Abeland 1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A
Besiedka ku Dňu matiek 3.C
Vláčik Prešporáčik 3.C
Výtvarná súťaž 3.C a 4.C
Zdravá strava - Stará tržnica 3.C
Pevnosť Boyard pre rodinu
DOD v Prezidentskom paláci 1.B a 1.C
Červený kameň a Sokoliarsky dvor
Poznávací krúžok (9)
Slávik 2016 - okresné kolo
S mudráčikom druháčikom na potulkách v ríši hmyzu
Z výtvarnej tvorby 2.A - prierez roč. obd.
"Posledné foto" z koncoročného výletu 2. A
Klub seniorov Deň otcov